Služby

Naše služby

STŘIH

Každý střih musí být trendy, dokonalý a precizní. A musí tak i několik týdnů vydržet. Zeptejte se nás, jak to děláme. Nebo si to přijďte rovnou zažít!

Barva

V naší REDKEN laboratoři Vám umíme namíchat originální barvu i jedinečné odstíny. Dopřejte si pocit, že se za Vámi každý ohlédne. Umíme barvit a baví nás to!

Melír

Kvalitní melír je jako umělecké dílo a pro dokonalý výsledek vyžaduje od kadeřníků maximum. Dbáme na preciznost každého melíru, prostě chceme, aby byl dokonalý.

Chemistry

Unikátní hloubková vlasová kúra s okamžitým efektem, která při pravidelné aplikaci přináší 100% zdravé vlasy. A pouze zdravé vlasy jsou předpokladem pro KRÁSNÉ vlasy.

Styling

Účes je korunou Vaší krásy. Ať už svatební, společenský, nebo každodenní, musí se Vám vždy dobře a příjemně nosit, zároveň má být originální a krásný. Prostě Váš!

Kúra proti vypadávání vlasů

Speciální kúra pro řídnoucí, vypadávající a oslabené vlasy. Unikátní technologie zastavuje vypadávání a obnovuje vlasový růst. Vhodná pro muže i ženy.

Prodlužování vlasů

Vysoce kvalitní pravé lidské vlasy značky Hairdreams připojované pomocí polymerových spojů. Spoje nejsou oproti běžným keratinovým spojům ve vlasech viditelné.

Prodlužování řas

Xtreme lashes - světová špička v prodlužování řas metodou řasa na řasu s důrazem na dokonalý přirozený vzhled. Používáme pouze bezpečná, hypoalergenní lepidla.

 

Webdesign by Lewest.cz