Aktuality

Co je u nás nového

28. Duben

Otevíráme 3. května

Po delší pauze, zaviněné uzavřením obchodů a služeb, otevíráme náš salon opět v pondělí 3. kvěnta, za zpřísněných hygienických podmínek. Na otevření jsme nicméně připraveni, pravidelně se testujeme a máme splněna veškerá vládní nařízení. Pro objednávky volejte na číslo 777 281 586, těšíme se na Vás!

8. Prosinec

Voucher na hvězdnou proměnu

Chcete být Hvězdou během jednoho dne? To Vám Nyní můžeme exkluzivně splnit v rámci našeho balíčku služeb. V salonu krásy Matis Paris Beauty Institut v Českých Budějovicích se postarají o Vaší pleť a nehty. Následně se v našem kadeřnictví Miracle postaráme o Vaše vlasy. A nakonec se Vás ujme známá hollywoodská
 stylistka Stáňa Šlosserová, která oblékala skoro celý Hollywood. To zní jako sen že? Více info ZDE ;)

5. Listopad

Vánoční balíčky REDKEN

I letos máme připraveny výhodné vánoční balíčky v krásném balení a za super výhodnou cenu! Vzhledem k uzavření salonu z nařízení vlády do 20. listopadu 2020 Vám balíčky můžeme poslat kurýrem (poštovné neplatíte) nebo si je můžete po domluvě vyzvednout. Zavolejte nám na recepci na číslo 777 281 586 pro více informací, rádi s Vámi objednávku vyřídíme a další krásný vánoční dárek tak budete mít vyřízený ;)

 

Webdesign by Lewest.cz