Aktuality

Co je u nás nového

WoMen Fashion Show
26.
Listopad.

WO&MEN Fashion show

Milí příznivci módy, srdečně Vás tímo zveme na JEDINEČNOU MÓDNÍ PŘEHLÍDKU WO&MAN fashion show, na kterou se můžete těšit ve čtvrtek 29. listopadu od 18:00 v 1. patře Galerie Mariánská. Kromě přehlídky Vás čeká i tanečni show, kosmetický a kadeřnický workshop a samozřejmě i SOUTĚŽ O SUPER CENY.. Vstup zdarma, kapacita je omezena, prosíme o potvrzení účasti ;)

 

Lidé městu, město lidem
27.
Srpen.

MĚSTO LIDEM, LIDÉ MĚSTU

Účastníme se tradičního českobudějovického festivalu Město lidem, lidé městu. Připravili jsme pro Vás účesy na módní přehlídku, na kterou se můžete těšit v sobotu 1. září od 18:30 v Krajinské ulici v Českých Budějovicích! Přijďte se určitě podívat ;)

 

1.
Listopad.

REDKEN VÁNOČNÍ BALÍČKY

Jako každý rok, i letos jsme pro Vás připravili REDKEN VÁNOČNÍ BALÍČKY. Nabízíme je v řadách All Soft, Color Extend, Extreme, Frizz Dismiss a High Rise. Tak se stavte a jeden vánoční DÁREK MÁTE rázem VYŘEŠENÝ ;)

 

19
Říjen.

STUDIO MIRACLE PŘIJME DO SVÉHO TÝMU KADEŘNÍKA/KADEŘNICI

Staňte se posilou týmu Studia Miracle! Hledáme do svého týmu kadeřníka/kadeřnici na HPP, požadujeme lásku ke kadeřnickému řemeslu a kreativitu. Na oplátku nabízíme jedinečnou možnost rozvoje, zázemí úspěšného salonu a práci s lukrativní vlasovou kosmetikou REDKEN a ORIBE. Více se dozvíte na telefonním čísle 777 281 586.

 

21
Září.

REDKEN DIAMOND OIL GLOW DRY!

Představujeme novou, designově krásnou řadu REDKEN DIAMOND OIL GLOW DRY! Řada obsahuje oblíbený šampon a kondicionér na bázi gelu, zcela nově pak v této řadě najdete i VLASOVÝ PEELING a LUXUSNÍ OLEJ pro rychlejší a zářivější foukanou. Zastavte se u nás pro vzorečky, ať si můžete novu řadu vyzkoušet!

 

13
Červen.

REDKEN STŘIHATON

Ve čtvrtek 15. června se účastníme pravidelné charitativní akce REDKEN STŘIHATON. Ti nejlepší kadeřníci z celé ČR budou celý den stříhat pro DOBROU VĚC, výtěžek letos poputuje společnosti Elpida, vzdělávacímu a kulturnímu centru pro seniory ;)

 

30
Květen.

Maturantka roku 2017.

Backstage, česání finalistek Maturantky roku 2017.

 

11
Duben.

Renovované řady REDKEN

Představujeme renovované řady REDKEN All Soft, Extreme a Color Extend Magnetics obohacené o tři nové proteiny v komplexu RCT. A co RCT znamená?
R - Root (kořínky) - Sójové proteiny působí u kořínků a posílí strukturu pro ještě lepší průnik barvy do vlákna.
C - Core (délky) - Arginin pro ještě více lesku a jemnost délek.
T - Tip (konečky) - Sepicap posiluje prevenci proti třepení konečků.
Pokud tyto produkty používáte, tak teď je budete mít ještě raději!

 

09
Březen.

ENGLISH VERSION is NOW AVAILABLE!

English version of our website www.studiomiracle.cz is now available! So if you don't speak Czech, please feel free to access our website in English. You can also FOLLOW US on Instagram, Twitter or G+, which will contain useful information in the English language. We hope this will help IMPROVE OUR SERVICES for our english speaking customers ;)

http://en.studiomiracle.cz

 

03
Březen.

STUDIO MIRACLE & MATURANTKA ROKU 2017

Studio Miracle je v letošním roce hrdým partnerem soutěže MATURANTKA ROKU 2017. Projekt maturantky roku zároveň pomáhá nadačnímu fondu Pink Bubble, který se stará o náctileté onkologické pacienty. Více se můžete dočíst na webu www.maturantkaroku.cz TĚŠÍME SE! :)

 

11
Leden.

pH Bonder

Informační embargo bylo prolomeno a horká novinka pH BONDER ze stáje REDKEN je po dlouhém čekání konečně tady. A že se vyplatilo počkat! pH BONDER nejenže chrání vazby ve vlasech, ale zároveň ZAJIŠŤUJE ROVNOVÁHU pH a CHRÁNÍ integritu vlasového vlákna. A protože jsme produkt intenzivně testovali, můžeme s čistým svědomím říci, že jen těžko si dokážeme představit JEŠTĚ NĚCO LEPŠÍHO! ;)

 

02
Leden.

Nové webové stránky

Spustili jsme pro Vás nový web! Oproti starému je mnohem modernější a přehlednější. A stejně jako na našem facebooku, tak i zde najdete vždy aktuální informace, akce a novinky. Teď už Vám tedy určitě nic neunikne ;)

 

Webdesign by Lewest.cz