Aktuality

Co je u nás nového

13
Červen.

REDKEN STŘIHATON

Ve čtvrtek 15. června se účastníme pravidelné charitativní akce REDKEN STŘIHATON. Ti nejlepší kadeřníci z celé ČR budou celý den stříhat pro DOBROU VĚC, výtěžek letos poputuje společnosti Elpida, vzdělávacímu a kulturnímu centru pro seniory ;)

 

30
Květen.

Maturantka roku 2017.

Backstage, česání finalistek Maturantky roku 2017.

 

11
Duben.

Renovované řady REDKEN

Představujeme renovované řady REDKEN All Soft, Extreme a Color Extend Magnetics obohacené o tři nové proteiny v komplexu RCT. A co RCT znamená?
R - Root (kořínky) - Sójové proteiny působí u kořínků a posílí strukturu pro ještě lepší průnik barvy do vlákna.
C - Core (délky) - Arginin pro ještě více lesku a jemnost délek.
T - Tip (konečky) - Sepicap posiluje prevenci proti třepení konečků.
Pokud tyto produkty používáte, tak teď je budete mít ještě raději!

 

09
Březen.

ENGLISH VERSION is NOW AVAILABLE!

English version of our website www.studiomiracle.cz is now available! So if you don't speak Czech, please feel free to access our website in English. You can also FOLLOW US on Instagram, Twitter or G+, which will contain useful information in the English language. We hope this will help IMPROVE OUR SERVICES for our english speaking customers ;)

http://en.studiomiracle.cz

 

03
Březen.

STUDIO MIRACLE & MATURANTKA ROKU 2017

Studio Miracle je v letošním roce hrdým partnerem soutěže MATURANTKA ROKU 2017. Projekt maturantky roku zároveň pomáhá nadačnímu fondu Pink Bubble, který se stará o náctileté onkologické pacienty. Více se můžete dočíst na webu www.maturantkaroku.cz TĚŠÍME SE! :)

 

11
Leden.

pH Bonder

Informační embargo bylo prolomeno a horká novinka pH BONDER ze stáje REDKEN je po dlouhém čekání konečně tady. A že se vyplatilo počkat! pH BONDER nejenže chrání vazby ve vlasech, ale zároveň ZAJIŠŤUJE ROVNOVÁHU pH a CHRÁNÍ integritu vlasového vlákna. A protože jsme produkt intenzivně testovali, můžeme s čistým svědomím říci, že jen těžko si dokážeme představit JEŠTĚ NĚCO LEPŠÍHO! ;)

 

02
Leden.

Nové webové stránky

Spustili jsme pro Vás nový web! Oproti starému je mnohem modernější a přehlednější. A stejně jako na našem facebooku, tak i zde najdete vždy aktuální informace, akce a novinky. Teď už Vám tedy určitě nic neunikne ;)

 

Webdesign by Lewest.cz